top of page

Подорож до «Софіївки»

(м. Умань)

      Два чудових парка за один день.
Дати туру - 01.06; 02.06;

        15.09; 21.09; 28.09; 05.10; 12.10

Збір групи по місту:

06:15 - зупинка громадського транспорту Театральна (навпроти концерт-холу «Юність»).

06:30 - Пушкінське кільце (напрямок на виїзд з міста, у бік мосту).

06:40 - Виїзд до м. Умань.

09:00 - Зупинка в с. Мигія біля Радонового озера. Радонове озеро – дуже популярне інстаграмне місце). Це штучна водойма, яка утворилась на місці, де добували граніт у кар’єрі поблизу с. Мигія. Вода у водоймі має незвичний бірюзовий колір, тому, любителі гарних фото, вам сюди)) Біля озера облаштовано оглядовий майданчик, з якого можна помилуватися неймовірною красою озера та величними скелями навколо нього, зробити фото та випити чашку кави.

Умань 2

11:30 - Прибуття до м. Умань. Вільний час для прогулянки по Національному дендрологічному парку «Софіївка». Створений на хвилі палкого кохання парк, підкорює серця туристів не один рік. Це романтичний подарунок та прояв безмежної любові графа Станіслава Потоцького до коханої Софії.

Умань 3

Кожен куточок парку насичений міфами і легендами про життя Потоцьких. Краса і неповторність «Софіївки» в її дивовижних пейзажах з водоймами, каскадами, оригінальними фонтанами, водоспадами, гротами, величними кам’яними печерами, екзотичними рослинами, рідкісними деревами та чудовими скульптурами. Знаходячись у парку, відчуваєш себе у казковому царстві, де панує краса, відчувається смак свободи та затишку.

16:00 - Вирушаємо до нового Фентезі-парку під назвою «Нова Софіївка». На його території можна побачити цікаві арт-об’єкти та різноманітні композиції, які поєднують у собі елементи сучасного мистецтва, давньої української культури та міфології, а також давньої східної культури. Це дракони, самураї та різні міфологічні українські персонажі, такі як Болотяник, Водяник, Скарбник, Блуд, Бабай та інші. 

У парку є локації у традиційному японському стилі та традиційної української садиби. На території є альтанки, алея каменів та алея фонтанів, казкові пейзажні сади, озеро з рибками, оригінальні скульптури. Парк обладнаний багатофункціональним дитячим майданчиком. Море казкових вражень та радісних емоцій гарантовано!

Умань 4
Дизайн без названия (7)_edited

17:30 – виїзд у рідне місто.

Вартість туру: 900 грн.

У вартість входить:

проїзд за маршрутом Миколаїв – Мигія – Умань - Миколаїв;

супровід представником;

групове туристичне страхування.

лого 1
лого 2
лого 3

У вартість не входить:

Вартість вхідного квитка парк «Софіївка»: для дорослих –100 грн, для дітей – 50 грн. Мінімальна вартість екскурсій для дорослих (до 10 осіб) 650 грн. Вартість вхідного квитка парк «Нова Софіївка»: для дорослих – 100 грн, для дітей – 50 грн. Сувенірна продукція, особисті витрати туристів.

Вартість вхідних квитків може змінюватись.

лого 4
лого 5
лого 6
лого 7

(25% від прибутку перераховуємо на підтримку Збройних Сил України)

Умань  5
bottom of page