top of page

ВІДПОЧИНОК НА ТИЛІГУЛЬСЬКОМУ ЛИМАНІ ("УСТРИЦІ СКІФІЇ")

Дата туру - з 08.06 кожні субота та неділя;

з 01.07 кожні п'ятниця, субота, неділя, понеділок

КукурузкиTIF.tif

Поїхали  разом з нами відпочивати на берег Тилігульського лиману!
Збір групи по місту.
(Виберіть місце посадки із запропонованих і повідомьте нам при бронюванні).
07:00 - 7:30 - збір групи, по зазначеним зупинкам. 
07:40 – виїзд на Тилігульський лиман.

устриці 2
КукурузкиTIF.tif

09:40 - прибуття на Чілову косу на Тилігульському лимані, вільний час для купання у прозорій водичці лиману, засмаги під ласкавим сонечком і корисним морським повітрям, катання на кайті (після інструктажу) або катамарані під вітрилом, смакування морськими делікатесами та смачним ескарго із равликів.

З’їсти устрицю – це все одно, що поцілувати море в уста). Сьогодні маєте можливість стати справжнім  гастрономічним експертом морської кухні. Можете подегустувати устриці, які є ідеальним продуктом збалансованого харчування. У м’ясі устриці містяться цинк, мідь, залізо, жири, білки і вуглеводи, селен, натрій, йод, фтор, вітаміни групи В. До того ж американські вчені  з’ясували, що в ненасичених жирних кислотах устриць є кераміди — речовини, які блокують  ріст ракових клітин. Устриці вживають запеченими, смаженими в клярі, а на фермі можна спробувати устриць в свіжому, тобто в сирому вигляді.

устриці_edited_ 1
КукурузкиTIF.tif

Будьмо справжніми гурманами! А неповторні враження забезпечить свіжість устриць на фермі! Маєте можливість отримати на стіл устрицю, яка ще вчора (а можливо, і сьогодні вранці) перебувала в морі. 
Як потрібно подавати устриці, як вибирати і як правильно "сьорбати"  мушлю -  ці таємниці відкриють вам на устричній фермі.
Обов'язково спробуйте  на смак морський афродозіак з бокалом охолодженого білого  вина!

А ще саме в цьому турі у вас є можливість спробувати смачні равлики під різними соусами з бокалом вина та чарівним видом на лиман, які пропонує екоферма "Равликовий рай".

дегустація
КукурузкиTIF.tif

17:30 – виїзд в рідне місто.

Рекомендації щодо туру:

Зручний одяг по сезону, панамка або кепка, купальний костюм, пляжний килим, якщо маєте, беріть пляжний зонт, засоби для захисту від сонця,  питна вода, перекус.

УСТРИЦІ_3 1080
КукурузкиTIF.tif

Вартість туру: 400 грн. (акційна вартість протягом червня - 350 грн)

У вартість входить:
трансфер по всь
ому маршруту;
супровід представником екскупсійного бюро;
туристичне страхування.

 

проїзд
супровід
страховка

(25% від прибутку перераховуємо на підтримку Збройних Сил України)

bottom of page