top of page

ПЕЛАГІЇВСЬКИЙ МОНАСТИР

Дата туру: 28.07; 10.08; 14.09

08:00 – Виїзд з Миколаєва з екскурсійними зупинками на шляху.  Вирушаємо до витонченого світу Свято-Михайлівського Пелагеєвського жіночого монастиря. Це місце, де історія переплітається з духовністю, а кожен камінчик зберігає свою власну легенду.

Наша команда пильно піклуватиметься про ваш комфорт та безпеку, а також забезпечить найкращі умови для відчуття магії цього місця. Будемо разом відкривати та досліджувати кожен куток монастиря, занурюючись у його величну атмосферу та духовну глибину.

Нехай кожен момент цієї подорожі стане для вас джерелом вражень та натхнення. Відчуйте спокій і відпочинок, а також відкрийте для себе нові горизонти.

10:30 – Прибуття до Пелагіївського жіночого монастиря. Оглядова екскурсія церкви як історичного та архітектурного об'єкту. Здалеку ми побачимо дивовижну церкву, яка не схожа на навколишні храми. Її розташування завжди приваблювало мандрівників, які хотіли помилуватися видом цієї споруди у мальовничому куточку природи. Ця церква має дванадцять куполів і дзеркальні хрести, які сяють навіть у похмурі дні, створюючи казковий ефект.

10:30 – 11:30 – Оглядова екскурсія. Вільний час для фотосесії.

12:00 – Переїзд до села Софіївка. Екскурсія до садиби родини Тропиних – місцевого судді, мецената та поціновувача історії. Прогулянка по території садиби. Фотосесія біля підвісного мосту та виходу кристалічних порід на поверхню.

13:00 – Переїзд до Софіївського водосховища. Чудова прогулянка в Приінгульському регіональному ландшафтному парку. Ще одна цікава фотолокація – супер патріотичний підвісний міст, на якому варто зробити фото. У гарну погоду є можливість купатися в водах Софіївського водосховища (річка Інгул). Деякі з найбільш помітних або мальовничих виходів кристалічних порід отримали власні назви. Деякі з цих виходів заслужили велику увагу, в тому числі і легендарність. Наприклад, над Інгулом є скелі, відомі як «Пугач», «Стовп» (або «Скеля скам'янілих богатирів», «Кам'яних богатирів» та інші), «Спляча красуня», «Стіна» або просто «Устя» поблизу від гирла Березівки, де вона впадає в Інгул. На південь від села Розанівка також можна зустріти «Стіну» або «Воронову скелю», на якій сторіччями живе пара воронів. Існують ще два «Пугачі» — «Старий» та «Молодий». Також на цих місцях можна побачити фантастично привабливі гранітні відслонення, як от «Берег кам'яних химер» або гранітне плато у місці злиття річки Стовпової з Інгулом, яке отримало назву «Чортів міст», та інші.

16:00 – Відправлення до м. Миколаєва.

18:00 – Прибуття до Миколаєва.

Вартість туру: 700 грн.

У вартість входить:

Трансфер Миколаїв – Новий Буг – Пелагіївка – Софіївка – Миколаїв;

Супровід керівником групи;

Екскурсія по парку;
Туристичне страхування.

лого 1
лого 2
лого 3

У вартість не входить:

харчування;

особисті витрати туристів.

bottom of page