top of page

                         Театральна Одеса

Любов до театру- це минуле століття?

Театр - це Всесвiт.

Це - дзеркало життя та,

разом з тим, - це зустрiч з мистецтвом.

Це - завжди свято.

Дата виїзду – 

одеса 2_edited

07:15 - збір групи на Пушкінському кільці (напрямок на виїзд з міста, у бік мосту).

07:30 – виїзд до м. Одеса у супроводі екскурсовода. Слухаючи цікаву розповідь нашого екскурсовода, час у дорозі для вас пройде непомітно.

08:30 – санітарна зупинка на ранкову каву у с. Коблеве.

10:00 - прибуття до м. Одеси.

фото 2
лого

10:30 – Початок екскурсії по Одеському оперному театру.
Сьогодні ми пройдемся розкішними залами та коридорами театру, відчуємо його вишуканість, поринемо у загадкову атмосферу та послухаємо незвичайні та інтригуючі історії з богемного життя акторів.
Побуваємо у місцях, які не доступні для звичайного глядача. Театральний простір має багато загадок та таємниць, ми побачимо закулісся, таємниче дзеркало, центральні сходи та величезну люстру, вага якої кілька тонн. За час свого існування театр пережив багато подій, про які ми дізнаємося у ході екскурсії, яка надихне вас своєю красотою, а головне подарує нові емоції та знання.
12:00 – вільний час для прогулянки у місті.
Міський парк, Дерибасівська, Одеські дворики, Тещин міст, Потьомкінські сходи, Морський вокзал – таки маємо можливість відчути той одеський колорит, про який так багато пишуть і говорять. А ви були на Привозі? Саме тут можна купити абсолютно все), а ще почути ту саму «одеську» говірку, смішні анекдоти, крилаті фрази.
16:00 – початок вистави

Балет «Баядерка». 

«Баядерка» Людвига Мінкуса, балет на три дії — одна з найвідоміших класичних вистав, балет-феєрія про фатальну силу романтичної пристрасті. В основі сюжету — історія про трагічне кохання танцівниці Нікії та воїна Солора, яким перешкоджає помста, ревнощі та жага влади. Та попри все, тут немає злодіїв, правих та винуватих: в цій виставі панує любов.
Балет сповнений яскравих сцен, однак справжньою перлиною, яка щоразу вражає своєю красою, вважається сцена з царства тіней. Це варто побачити!
Запрошуємо відчути чари індійських ночей, поринути у світ індійської містики та екзотики і, звичайно ж, відчути глибину почуттів!

la-bayadere-11
лого

 

Балет "Червона шапочка".

Подорож у світ улюблених казок - це завжди незабутньо! "Червона шапочка" - це балет на 2 дії за мотивами однойменного твору Шарля Перро на музику Людвіга ван Бетховена, Адольфа Адана, Джузеппе Верді, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Шарля Гуно, Йоганна Штрауса. 

Постановка подарує приємні враження публіці різного віку, адже мова танцю і красива музика здатні наповнити дозвілля кожного позитивними емоціями.

На сцені оживуть всім знайомі образи, створені казкарем Перро: Червона Шапочка, її бабуся, хитрий вовк і сміливі мисливці. Пригоди маленької героїні викличуть величезний інтерес у юних глядачів, а дорослу публіку проведуть в чудовий світ дитинства.

49da66d7ee5e461d130d3ee2c79bfffd9304ab28
лого

 

13.01.24 - "Новорічна феєрія".

"Новорічна феєрія" - це святковий концерт з одним антрактом тривалістю 1 годину та 40 хвилин. Відвідавши його, ви зможете повністю поринути у світ класичної музики, хорового співу, балету та всього іншого, що готовий продемонструвати вам театр опери та балету.

laz_8152-1920x1280
лого

18:30 - Виїзд в рідне місто.

Програма туру може змінюватись в залежності від часу початку вистави в театрі.

Вартість туру: 700 грн.

У вартість входить:

Трансфер Миколаїв – Одеса – Миколаїв;
Шляхова екскурсія;
Супровід представником;
Туристичне страхування.

проїзд
супровід
екскурсія
страховка

У вартість не входить:

Вхідні квитки на екскурсію до театру – (вартість уточнюється);
Квитки на виставу - ( залежно вибраного типу від 100 до 600 грн);
Харчування;
Особисті витрати.

їжа
сувеніри
квитки

Вартість вхідних квитків може змінюватись.

(25% від прибутку перераховуємо на підтримку Збройних Сил України)

bottom of page