top of page

«Шо мы вам имеем сказать за Одессу».

Одеса – це не просто місто, це українська Перлина на березі моря.

                                                                підслухано на ПРИВОЗІ

Тур вихідного дня «Одеська кіностудія»

Дата туру - 22.09.24

photo_2023-04-01_17-19-16_edited.
КукурузкиTIF.tif

07:50 Збір групи на Пушкінському кільці (напрямок на виїзд з міста, у бік мосту).

08:00 Виїзд до м. Одеса у супроводі представника. 

09:00 Санітарна зупинка на ранкову каву у с. Коблеве.

10:30 Прибуття до м. Одеси.

11:00 Екскурсія по Одеській кіностудії.

  Мало хто знає, що кінематограф вперше з`явився саме в Одесі. Одеська кіностудія знаходиться недалеко від центру міста на Французькому бульварі. За парканом – море, а всередині гарні пейзажі та пам’ятні місця. Кожний куточок Одеської кіностудії – це місце, де знімали хоча б один епізод, навіть якщо то був куточок якоїсь споруди або звичайний вуличний ліхтар. Тут є і знімальний павільйон, де можна побачити як облаштовували для зйомок кімнати та цілі квартири, і музей, в якому кожний зал – це експонат відомого радянського фільму з бутафорськими речами та декораціями. Є окремий зал, присвячений творчості відомої актриси німого кіно Віри Холодної з фотокартками із зйомок та декораціями, костюмами, які збереглися з часів її творчості.

фото 6
КукурузкиTIF.tif

До речі, тут можна сфотографуватись у костюмах тієї епохи. І звичайно є зал, присвячений відомому фільму «Д`Артаньян і три мушкетери». У залі збереглись костюми акторів, які шили з простої тканини, а як розкішно вони виглядали на екранах! є навіть скринька з коштовностями королеви. Тут ви дізнаєтесь про усі хитрощі знімального майданчика, до яких приходилось вдаватись, щоб передати всю розкіш тієї епохи. Є в музеї і речі Володимира Висоцького, в яких він знімався у фільмі «Місце зустрічі змінити неможна». Тут можна побачити і автомобіль з фільму «Ліквідація» і багато-багато цікавого. Одеська кіностудія – це музей кіно з унікальними експонатами, костюмами героїв кінофільмів, де до всього можна доторкнутись, сфотографуватись, приміряти і поринути у загадковий світ кіно. А також дізнатись про таємниці та різні повір`я і забобони на знімальному майданчику. Не будемо розповідати всі подробиці, це просто потрібно побачити і отримати море яскравих емоцій!

Дизайн без названия (1)_edited
КукурузкиTIF.tif

12:30 Переїзд в центр, початок оглядової екскурсії.

Одеса – це не просто місто, це українська Перлина на березі моря. Вона відома своїми привабливими пляжами, унікальною архітектурою (чого тільки вартує Одеський театр опери та балету!), Потьомкінськими сходами, з яких відкривається неймовірний вигляд на порт і море, Воронцовським маяком, Приморським бульваром, Дерибасівською та багатьма іншими  цікавими місцями. Одеса цікава та колоритна. А старовинними вуличками Одеси можна ходити вічно. І, звичайно, одесити мають найкраще почуття гумору, забавну одеську мову, відомі одеські пісні.

Під час кожного приїзду до Одеси відкриваєш для себе багато нового. Тому пропонуємо не прогавити свій шанс і дізнатися все найцікавіше про Одесу. 

14:30 Вільний час.

17:00 Виїзд в рідне місто.

фото 4
фото 2
фото 1
фото 3

Вартість туру 700 грн

У вартість входить:

проїзд за маршрутом Миколаїв-Одеса-Миколаїв;

супровід представником екскурсійного бюро;

групове туристичне страхування.

супровід
проїзд
страховка
екскурсія

У вартість не входить:

Вартість екскурсії в Одеській кіностудії:
дорослий – 300 грн, дитячий – 200 грн.; для пенсіонерів, студентів, ВПО - 100 грн; учасникам бойових дій, дітям дошкільного віку, багатодітним родинам, особам з інвалідністю - вхід безкоштовний.
Олядова екскурсія по Одесі - добровільний внесок (кошти будуть передані на потреби ЗСУ).

Особисті витрати туристів.

Вартість екскурсії в кіностудії може змінюватись.

їжа.
сувеніри
квитки

(25% від прибутку перераховуємо на підтримку Збройних Сил України)

bottom of page