top of page

Подорож у резиденцію
Святого Миколая
(Нью-Васюки)

        Дати туру - 

Picsart_23-11-06_21-34-34-010
photo_2023-11-06_20-50-21 (10)_edited
лого зима

Святковий настрій і передчуття чогось неймовірного вже витають у повітрі. Мерехтять вогники і блискітки прикрашених вітрин магазинів, повітря пахне ялинкою та мандаринами!

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей! Чому? Бо саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів! Попереду стільки всього неймовірного! А починаються зимові свята з Дня святого Миколая, свята любові і душевної теплоти. Дітки з нетерпінням чекають настання зимових свят, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Тож вчимо різдвяні або новорічні віршики, беремо з собою святковий настрій і вирушаємо у резиденцію Святого Миколая за сюрпризами та враженнями!

07:30 – зустріч з керівником групи (Пушкінське кільце).
07:40 – виїзд з міста. По дорозі робимо зупинку на каву – тайм у селищі Коблево.
11:30 – прибуття в етнопар
к «Нью-Васюки». Інтригуюча алкозустріч у музеї самогоноваріння для дорослих та чаювання зі смачними  млинцями  для діток.
12:00 – Після привітної зустрічі, настає час ознайомитися і дізнатися, що ж таке Нью-Васюки і де знаходиться резиденція?
Прогулянка з екскурсоводом парком, де вже стоїть прикрашена ялинка, є багато тваринок, яких можна погодувати, страусина ферма, динозаврячий каньойон, в якому можна сфотографуватись з величезними динозаврами, розважитись на сухих гірках, тролеях, побувати  у величезному лабіринті із рапанів, пройтись підвісним мостом та алеєю кривих дзеркал, побувати у містечку майстрів, а також смачно поїсти в музеї-ресторані "12 стільців"

13:00 – Працюють аніматори для діток. Не бійтеся веселитися! Навіть дорослі забажають взяти участь у веселому дійстві, організованому аніматорами до Дня Святого Миколая для дітей та їх батьків.
Але всіх секретів не розкриватимемо - побачите все самі!

17:00 - Виїзд у рідне місто.

photo_2023-11-06_20-50-21 (3)_edited
Picsart_23-11-06_21-34-34-010

Вартість туру: 900 грн

У вартість входить:

Проїзд за маршрутом Миколаїв – Нью-Васюки – Миколаїв.

Алко-зустріч (4 види домашньої наливки з канапками), дітям - запашний чай з булочками або млинцями.

Оглядова екскурсія парком.

Супровід представником.

Туристичне страхування.

 

 

 

проїзд
супровід
екскурсія
страховка
лого 7

У вартість не входить: Вхідний квиток в етнопарк: дорослий 250 грн, дитячий 200 грн (діти від 6 до 14 років), дітям до 6 років та пенсіонерам після 70 років - вхід безкоштовний (за наявності посвідчення особи), особисті витрати, сувенірна продукція, майстер класи, харчування.

їжа
сувеніри
лого 8

(25% від прибутку перераховуємо на підтримку Збройних Сил України)

bottom of page