top of page

Тур козацькими місцями Сили
МОНАСТИРИЩЕ

Дати туру: 27.07.24

Екскурсія невідомою Україною, відкрий для себе козацькі місця Сили.
07:45 – збір групи та зустріч з екскурсоводом на Пушкінському кільці.
08:00 – виїзд по програмі. 
Санітарна зупинка у м. Возсіяцькокму (заправка WOG).
11:00 – Прибуття до місця Сили. Тут можна знайти багато мальовничих куточків, які наповленні життєдайною силою та спокоєм. Якщо ви бажаєте провести час в такому місці, щоб повністю розслабитися, то вам необхідно зупинитися на кілька хвилин, відключитися від світу та насолоджуватися красою оточення. Благ цивілізації тут немає, тому обід чи перекус потрібно  взяти з дому.
14:00 – 17:00  їдемо у рідне місто.

фото 1
КукурузкиTIF.tif

Чому ж Монастирище таке загадкове та повне таємниць і легенд? Варто зазначити, що гора Монастирище складається з вапнякових порід, які мають складну геологічну будову. Протягом багатьох років на її території відбувалися надзвичайні природні процеси: зсуви, печери, ями, різні розломи. Ці феномени вважалися таємничими та навіть священними. З цих часів починаються і легенди про Монастирище, яке здобуває репутацію загадкового та небезпечного місця.

Вчені вважають, що Устинівське Монастирище було засновано ще в VI-VII столітті нашої ери. Його можна порівняти із знаменитим англійським "Стоунхенджем", проте воно є унікальним тим, що складається з каменів, які вагою до 100 тонн. Важко уявити, як люди того часу могли підняти такі ваги і перенести їх на великі відстані. Усі ці таємниці історії Устинівського Монастирища приваблюють не лише туристів, а й дослідників, які намагаються з'ясувати, чому людство слідувало за духовним вдихом, створюючи на землі місця, де сила та енергія нашої матері-природи відчувається найбільше.

Під час екскурсії будемо шукати потаємний вхід у Монастирище, де козаки-характерники ховали багато своїх таємниць та скарбів.

А на цій скелі-сковорідці ми з вами будемо загадувати бажання!!!

фото 2
КукурузкиTIF.tif

Вартість туру: 1000 грн.

У вартість входить:

Трансфер Миколаїв – Монастирище – Миколаїв;

Супровід керівником групи;

Екскурсія по Монастирищу;
Туристичне страхування.

проїзд
супровід
страховка
екскурсія

У вартість не входить:

Харчування, особисті витрати.

їжа

(25% від прибутку перераховуємо на підтримку Збройних Сил України)

фото 3
КукурузкиTIF.tif

ІНШІ НАШІ ТУРИ

bottom of page